Derpal

Drzwi wejściowych DERPAL z pewnością nie trzeba przedstawiać tym, którzy cenią sobie produkty wykonane z naturalnego drewna. To właśnie firma z Janowa Lubelskiego od ponad dwudziestu lat oferuje drzwi zewnętrzne i drzwi wewnętrzne wykonane z naturalnego drewna sosnowego i dębowego. Warto wiedzieć jednak, że w odpowiedzi na wymagania i oczekiwania klientów od jakiegoś czasu w ofercie tego producenta znajdziemy też drzwi płytowe produkowane przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

Oferta drzwi wejściowych DERPAL jest niezwykle bogata – to kilkadziesiąt modeli o niezwykle różnorodnej estetyce i zdobieniach. Na pewno znajdziemy tu rozwiązania, które spełnią Państwa oczekiwania, nawet te bardzo wygórowane i niestandardowe. Nie bez znaczenia jest też dostępna bogata liczba dostępnych kolorów oklein. Miłośnicy klasycznych rozwiązań z pewnością docenią ofertę w ramach serii „Drzwi nietypowe” (których design naprawdę jest nietypowy), jeśli zaś szukamy bardziej modernistycznych rozwiązań idących w parze z wysoką jakością, warto przyjrzeć się kolekcji „Szlachetnie nowoczesnej”. Nic nie stoi też na przeszkodzie, by wybrać drzwi z miłymi dla oka witrażami, które także oferuje ten producent. Drzwi zewnętrzne DERPAL zostały zaprojektowane tak, by bez najmniejszego trudu znieść wyższe obciążenia mechaniczne lub trudniejsze warunki atmosferyczne. Wodoodporna sklejka na zewnątrz sprawia, że zarówno śnieg i deszcz nie odcisną swojego piętna na drzwiach, a wzmocnienie konstrukcji (na przykład profilem stalowym) sprawia, że ich uszkodzenie lub sforsowanie wcale nie będzie łatwym zadaniem.

Drzwi wejściowe DERPAL – Wrocław i okolice

Nasz salon Gama w Smardzowie (koło Oleśnicy na Dolnym Śląsku) oferuje nie tylko drzwi wejściowe i zewnętrzne DERPAL, ale też pomiar oraz montaż. Kompleksowość naszej usługi sprawia, że zapewniamy Państwu nie tylko produkt odpowiedniej jakości, ale też i pełną obsługę zamówienia, dzięki czemu można mieć pewność, że zakupione drzwi będą pełnić swoją rolę tak, jak należy. Zapraszamy zarówno do salonu, jak i na naszą stronę internetową: www.gamasalon.pl, gdzie znajdą Państwo wszystkie informacje o naszej ofercie. Zakupione drzwi dowozimy na terenie miejscowości takich jak Wrocław, Oleśnica czy Dobroszyce.

Bezpłatny pomiar Wycena online