DRE

DRE jako producent drzwi wejściowych słynie z bogatej oferty i nowoczesnego, estetycznego wzornictwa. Firma ta istnieje i działa prężnie ponad ćwierćwiecze – założona została w 1991 roku, a jej siedziba oraz zakład znajdują się w pobliżu Elbląga, w Gronowie Górnym. Dziś DRE oferuje między innymi drzwi zewnętrzne, które kojarzone są przede wszystkim jako produkty wysokiej jakości, zaprojektowane z myślą o najbardziej wymagających Klientach, którzy oczekują połączenia odpowiedniej wytrzymałości, jakości i wykonania. Drzwi tego producenta nie mogło zabraknąć w naszej ofercie. 

Drzwi wejściowe DRE to kolekcja Enter/Solid. Charakteryzują się one bogatym designem – możemy wybrać zarówno klasyczne drzwi pozbawione zdobień, jak i nietypowe, przykuwające uwagę wzory frezów dekoracyjnych. Nie bez znaczenia jest też niezwykle bogata kolorystyka. Bardzo szeroki wybór w tej sferze sprawi, że bez trudu wybierzemy drzwi pasujące do budynku, w którym chcemy je zamontować, niezależnie od tego, czy to Państwa dom, czy może obiekt użyteczności publicznej. Warto pamiętać, że drzwi wejściowe tego producenta oferowane są wraz z ościeżnicą drewnianą (wykonaną z płyt MDF) lub stalową. Możliwość wyboru będzie nieoceniona, jeśli zależy nam na konkretnej estetyce tego rozwiązania lub zwiększonej odporności na obciążenia czy wilgoć.

Ramy skrzydeł drzwi zewnętrznych DRE wykonano z płyt MDF, które dodatkowo wzmocniono dwoma płaskownikami stalowymi. Wypełnienie stanowią płyty wiórowe otworowe, same drzwi zaś charakteryzują się podwyższoną izolacyjnością akustyczną (Rw=32dB, co oznacza, że dźwięk dobiegający do Państwa zza drzwi zostanie zredukowany właśnie o 32 decybele). Tę cechę z pewnością docenią osoby, które cenią sobie ciszę i spokój i nie chcą być rozpraszane przez hałasy z zewnątrz.

Drzwi wejściowe DRE – Wrocław i okolice

Pragniemy zaprosić Państwa do naszego salonu Gama w Smardzowie koło Oleśnicy (Dolny Śląsk). Mają Państwo możliwość zapoznania się tam bezpośrednio z ofertą producenta DRE (lub także za pomocą naszej strony internetowej: www.gamasalon.pl). Nasi specjaliści pomogą Państwu w wybraniu najlepszej opcji. Oferujemy też montaż i pomiar drzwi wejściowych, a nasza firma dostarczy zakupione drzwi na terenie miejscowości takich jak Dobroszyce, Oleśnica czy Wrocław. Dzięki naszej kompleksowej ofercie będą Państwo pewni swojego wyboru.

Bezpłatny pomiar Wycena online